Dell - Optiplex 5070 SFF - Intel I7 9700 - 8GB Ram - 256GB SSD - Windows 11 Pro
Nieuw is niet altijd beter – met Refurbished kies je Slim, Duurzaam én Bespaar je geld!
€ 585,00*
% Introductieprijs was € 1.099,00* (46.77% bespaard)Beschikbaar, levertijd: 2-5 dagen
Bijna uitverkocht!
Productnummer:
25725/8/2275311
De voordelen
- 2 jaar garantie
- Gratis verzending
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
- Kopen bij dé refurbished specialist
Onze betaalmethoden:
| Besturingssysteem : | Windows 11 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Form Factor : | SFF |
| Grafische kaart : | Intel UHD Graphics 630 |
| Merk : | Dell |
| Model : | Optiplex 5070 SFF |
| Model uitgave : | 2019 |
| Opslag : | SSD 256GB |
| Processor : | Intel OctaCore I7-9700 3,0 GHz - Turbo Boost 4,7 GHz |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Windows 11 ondersteund : | Ja |
| In The Box : | Stroomkabel |
| Vendor Part: | |
|---|---|
| KG CO2e: |
Uiterlijk:
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Eigenlijk gewoon nieuw, product is refurbished door de fabrikant en als nieuw verpakt.
Echter mag het
product niet als nieuw verkocht worden, vandaar dat wij het de status uitmuntend geven.
Technisch:
Wat betekent, de aanvullende statusvermelding bij de producten?
In de doos
Dell - Optiplex 5070 SFF - Intel I7 9700 - 8GB Ram - 256GB SSD - Windows 11 Pro