Dell - Ultrasharp U2520D - 25 inch - USB-C (90W power delivery) - Quad HD
Nieuw is niet altijd beter – met Refurbished kies je Slim, Duurzaam én Bespaar je geld!
Dit specifieke product is verkocht.
Productnummer:
24695/8/2270946
De voordelen
- 2 jaar garantie
- Gratis verzending
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
- Kopen bij dé refurbished specialist
Onze betaalmethoden:
| Aansluitingen : | Displayport, HDMI, USB-C PD 100W |
|---|---|
| Beeldschermcoating : | Mat/anti-glans |
| Beeldverhouding : | 16:09 |
| Conditie : | Refurbished |
| Merk : | Dell |
| Model : | U2520D |
| Refreshrate : | 60Hz |
| Resolutie : | 2560x1440 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 24 inch (60.96 cm) |
| Speakers : | Nee |
| Type scherm : | LCD |
| Voedingskabel : | Ja |
| In The Box : | C13 Stroomkabel |
| Vendor Part: | |
|---|---|
| KG CO2e: |