HP - Z4 G5 Tower Workstation - Intel Xeon W3-2435 - 64GB Ram - 2x 512 SSD - Nvidia RTXA4000 - Windows 11 Pro - WiFi
Nieuw is niet altijd beter – met Refurbished kies je Slim, Duurzaam én Bespaar je geld!
€ 3.359,00*
% Introductieprijs was € 4.999,00* (32.81% bespaard)Beschikbaar, levertijd: 2-5 dagen
Op voorraad!
Productnummer:
26152/8/2275980
De voordelen
- 2 jaar garantie
- Gratis verzending
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
- Kopen bij dé refurbished specialist
Onze betaalmethoden:
| Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Form Factor : | Tower |
| Grafische kaart : | Nvidia RTX A4000 |
| Merk : | HP |
| Model : | Z4 G5 Tower |
| Model uitgave : | 2024 |
| Opslag : | 2x NVME 512GB |
| Processor : | Intel Xeon 8-core W3-2435 3,10 GHz - Turbo Boost 4,5 GHz |
| Werkgeheugen : | 64GB |
| Windows 11 ondersteund : | Ja |
| In The Box : | Stroomkabel |
| Vendor Part: | |
|---|---|
| KG CO2e: |
Uiterlijk:
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Uiterlijk:
Technisch:
Eigenlijk gewoon nieuw, product is refurbished door de fabrikant en als nieuw verpakt.
Echter mag het
product niet als nieuw verkocht worden, vandaar dat wij het de status uitmuntend geven.
Technisch:
Wat betekent, de aanvullende statusvermelding bij de producten?
In de doos
HP - Z4 G5 Tower Workstation - Intel Xeon W3-2435 - 64GB Ram - 2x 512 SSD - Nvidia RTXA4000 - Windows 11 Pro - WiFi