HP Zbook 17 G4 - Intel QuadCore i7 7820HQ - 16GB Ram - 512GB SSD - 15,6" (39.62 cm) - Nvidia Quadro M1200 - Qwerty US
Prima tevreden. Aangegevn beschadiging was nauwelijks zichtbaar.
Alles werkt snel en soepel. Perfecte touchpad, prettig toetsenbord, fijn beeldscherm en stil. [256GB SSD, i5, 8GB ram, 1920x1080]
€ 265,00*
% Introductieprijs was € 1.999,00* (86.74% bespaard)Niet langer beschikbaar
- 2 jaar garantie
- Gratis verzending
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
- Kopen bij dé refurbished specialist
| Batterijcapaciteit : | 70 percent or higher |
|---|---|
| Besturingssysteem : | Windows 10 Pro |
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | nVidia Quadro M1200 (4GB) |
| Klavier : | Qwerty US |
| Merk : | HP |
| Model : | zBook 17 |
| Model uitgave : | 2018 |
| Opslag : | SSD 512GB |
| Processor : | Intel QuadCore I7 7820HQ 2,9 Ghz - Turbo Boost 3,9 Ghz |
| Resolutie : | 1920x1080 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 15.6 inch (39.62 cm) |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Windows 11 ondersteund : | Nee |
| In The Box : | HP Laptop Oplader |
| Vendor Part: | |
|---|---|
| KG CO2e: |
(Ook wel zichtbaar gebruikt genoemd)
Uiterlijk:- Scherm: heeft mogelijk lichte krasjes, nauwelijks zichtbaar als het scherm ingeschakeld is
- Toetsenbord / trackpad: heeft mogelijk lichte krasjes
- Behuizing: heeft zichtbare gebruikssporen zoals krassen en/of deuken die geen invloed op de prestaties hebben
- 100% technisch in orde en een accucapaciteit van minimaal 80%(tenzij anders vermeld bij beschrijving)
(Ook wel licht gebruikt genoemd)
Uiterlijk:- Scherm: heeft mogelijk zeer lichte krasjes, niet zichtbaar als het scherm ingeschakeld is
- Toetsenbord / trackpad: heeft mogelijk zeer lichte krasjes
- Behuizing: Heeft lichte gebruikssporen zoals krasjes en/of een klein deukje die geen invloed op de prestaties hebben
- 100% technisch in orde en een accucapaciteit van minimaal 80%(tenzij anders vermeld bij beschrijving)
(Ook wel zo goed als nieuw genoemd)
Uiterlijk:- Scherm: heeft geen beschadigingen
- Toetsenbord / trackpad: geen tot nauwelijks gebruikssporen
- Behuizing: als nieuw, geen tot nauwelijks zichtbare gebruikssporen
- 100% technisch in orde en een accucapaciteit van minimaal 80%
Eigenlijk gewoon nieuw, product is refurbished door de fabrikant en als nieuw verpakt. Echter mag het product niet als nieuw verkocht worden, vandaar dat wij het de status uitmuntend geven.
Uiterlijk:- Scherm: heeft geen beschadigingen
- Toetsenbord / trackpad: geen gebruikssporen
- Behuizing: als nieuw
- 100% technisch in orde en de batterij heeft maximaal 10 laadcycli gehad
HP Zbook 17 G4 - Intel QuadCore i7 7820HQ - 16GB Ram - 512GB SSD - 15,6" (39.62 cm) - Nvidia Quadro M1200 - Qwerty US
HP Laptop Oplader