Lenovo - Thinkcetre M920q - Tiny - Intel i5 9500T - 16GB - 256GB SSD - Windows 11 Pro
Nieuw is niet altijd beter – met Refurbished kies je Slim, Duurzaam én Bespaar je geld!
€ 269,00*
% Introductieprijs was € 1.099,00* (75.52% bespaard)Beschikbaar, levertijd: 2-5 dagen
€ 269,00*
% Introductieprijs was € 1.099,00* (75.52% bespaard)Op voorraad!
Productnummer:
26504/8/2275733
De voordelen
- 2 jaar garantie
- Gratis verzending
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
- Kopen bij dé refurbished specialist
Onze betaalmethoden:
| Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Intel UHD Graphics 630 |
| Klavier : | No keyboard |
| Merk : | Lenovo |
| Model : | m920q Tiny |
| Model uitgave : | 2019 |
| Opslag : | SSD 256GB |
| Processor : | Intel HexaCore i5-9500T 2,2 GHz - Turbo Boost 3,7 GHz |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Windows 11 ondersteund : | Ja |
| In The Box : | Stroomkabel |
| Vendor Part: | |
|---|---|
| KG CO2e: |
In de doos
Lenovo - Thinkcetre M920q - Tiny - Intel i5 9500T - 16GB - 256GB SSD - Windows 11 Pro