Lenovo - V530s - SFF - Intel I3 8100 - 8GB Ram - 128GB SSD - Windows 11 Pro
Nieuw is niet altijd beter – met Refurbished kies je Slim, Duurzaam én Bespaar je geld!
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
20171/8/2264960
De voordelen
- 2 jaar garantie
- Gratis verzending
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
- Kopen bij dé refurbished specialist
Onze betaalmethoden:
| Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Form Factor : | SFF |
| Grafische kaart : | Intel UHD Graphics 630 |
| Merk : | Lenovo |
| Model : | V530S |
| Model uitgave : | 2019 |
| Opslag : | SSD 128GB |
| Processor : | Intel Quadcore I3 8100 - 3,6 GHz |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Windows 11 ondersteund : | Nee |
| In The Box : | Stroomkabel |
| Vendor Part: | |
|---|---|
| KG CO2e: |
In de doos
Lenovo - V530s - SFF - Intel I3 8100 - 8GB Ram - 128GB SSD - Windows 11 Pro