Macbook Air 13" - Intel DualCore i7 - 8GB Ram - SSD 128GB - 2017 - Silver - Franstalig toetsenbord
Nieuw is niet altijd beter – met Refurbished kies je Slim, Duurzaam én Bespaar je geld!
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
20603/20/8785253423814
De voordelen
- 2 jaar garantie
- Gratis verzending
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
- Kopen bij dé refurbished specialist
Onze betaalmethoden:
| Besturingssysteem : | MacOS Monterey 12.0 |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Intel HD Graphics 6000 |
| Klavier : | Azerty Frankrijk |
| Kleur : | Silver |
| Merk : | Apple |
| Model : | Macbook Air 13 inch Azerty |
| Model uitgave : | 2017 |
| Opslag : | SSD 128GB |
| Processor : | Intel DualCore i7 2,2 GHz - Turbo Boost 3,2 GHz |
| Resolutie : | 1440x900 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 13.3 inch (33.78 cm) |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| In The Box : | Magsafe 2 |
| Vendor Part: | |
|---|---|
| KG CO2e: |
In de doos
Macbook Air 13" - Intel DualCore i7 - 8GB Ram - SSD 128GB - 2017 - Silver - Franstalig toetsenbord
Magsafe 2