Microsoft Surface Book 3 - Intel I7 1065G7 - 16GB Ram - 256GB SSD - 13,5" Touchscreen (34,29 cm) - Qwerty US
Nieuw is niet altijd beter – met Refurbished kies je Slim, Duurzaam én Bespaar je geld!
€ 705,00*
% Introductieprijs was € 2.899,00* (75.68% bespaard)Beschikbaar, levertijd: 2-5 dagen
€ 705,00*
% Introductieprijs was € 2.899,00* (75.68% bespaard)Bijna uitverkocht!
Productnummer:
22567/8/2267183
De voordelen
- 2 jaar garantie
- Gratis verzending
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
- Kopen bij dé refurbished specialist
Onze betaalmethoden:
| Batterijcapaciteit : | 50 procent of hoger |
|---|---|
| Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | intel Iris XE Graphics G7 80EUs |
| Klavier : | Qwerty US |
| Merk : | Microsoft |
| Model : | Surface Book 3 |
| Model uitgave : | 2021 |
| Opslag : | SSD 256GB |
| Processor : | Intel QuadCore I7-1065G7 1,3 GHz, Turbo Boost 3,9 GHz |
| Resolutie : | 3000x2000 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 13.5 inch Touchscreen (34.29 cm) |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Windows 11 ondersteund : | Ja |
| Vendor Part: | |
|---|---|
| KG CO2e: |