Microsoft Surface Laptop 4 - Intel I7 1185G7 - 16GB Ram - 256GB SSD - 13,5" (34.29 cm) - Black - Qwerty US
Nieuw is niet altijd beter – met Refurbished kies je Slim, Duurzaam én Bespaar je geld!
€ 499,00*
% Introductieprijs was € 1.599,00* (68.79% bespaard)Beschikbaar, levertijd: 2-5 dagen
Cosmetische staat
Cosmetische staat
€ 499,00*
% Introductieprijs was € 1.599,00* (68.79% bespaard)
Microsoft Surface Laptop 4 - Intel I7 1185G7 - 16GB Ram - 256GB SSD - 13,5" (34.29 cm) - Black - Qwerty US
Bijna uitverkocht!
Productnummer:
24857/22/1UTQLHLHV3KWV
De voordelen
- 2 jaar garantie
- Gratis verzending
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
- Kopen bij dé refurbished specialist
Onze betaalmethoden:
| Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
|---|---|
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | intel Iris XE Graphics G7 80EUs |
| Klavier : | Qwerty US |
| Merk : | Microsoft |
| Model : | Surface Laptop 4 |
| Model uitgave : | 2019 |
| Opslag : | SSD 256GB |
| Processor : | Intel QuadCore I7 1185G7 3,0 GHz - Turbo Boost 4,8 GHz |
| Resolutie : | 2256x1504 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 13.5 inch Touchscreen (34.29 cm) |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Windows 11 ondersteund : | Ja |
| Vendor Part: | |
|---|---|
| KG CO2e: |
In de doos
Microsoft Surface Laptop 4 - Intel I7 1185G7 - 16GB Ram - 256GB SSD - 13,5" (34.29 cm) - Black - Qwerty US