Microsoft - Surface Pro 6 - Intel I5 8350U - 8GB Ram - 256GB SSD - 12.3" Touchscreen (31.24 cm) - No Keyboard
Nieuw is niet altijd beter – met Refurbished kies je Slim, Duurzaam én Bespaar je geld!
€ 449,00*
% Introductieprijs was € 1.199,00* (62.55% bespaard)Niet langer beschikbaar
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
14080/8/2259986
De voordelen
- 2 jaar garantie
- Gratis verzending
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
- Kopen bij dé refurbished specialist
Onze betaalmethoden:
| Batterijcapaciteit : | 70 percent or higher |
|---|---|
| Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | Intel UHD Graphics 620 |
| Klavier : | No keyboard |
| Merk : | Microsoft |
| Model : | MS Surface Pro 6 |
| Model uitgave : | 2018 |
| Opslag : | SSD 256GB |
| Processor : | Intel QuadCore I5 8350U 1,7 GHz - Turbo Boost 3,6 GHz |
| Resolutie : | 1920x1080 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 12.3 inch Touchscreen (31.24 cm) |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| Windows 11 ondersteund : | Ja |
| Vendor Part: | |
|---|---|
| KG CO2e: |
In de doos
Microsoft - Surface Pro 6 - Intel I5 8350U - 8GB Ram - 256GB SSD - 12.3" Touchscreen (31.24 cm) - No Keyboard