Microsoft Surface Pro 7+ - Intel QuadCore I7 1165G7 - 16GB Ram - 512GB SSD - 12,3" Touchscreen (31.24 cm) - Windows 11 Pro - Platinum - Geen toetsenbord
Nieuw is niet altijd beter – met Refurbished kies je Slim, Duurzaam én Bespaar je geld!
Dit specifieke product is verkocht.
Klik hier voor het actuele overzicht van de voorraad
Productnummer:
25899/8/2270803
De voordelen
- 2 jaar garantie
- Gratis verzending
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
- Kopen bij dé refurbished specialist
Onze betaalmethoden:
| Batterijcapaciteit : | 70 percent or higher |
|---|---|
| Besturingssysteem : | Windows 11 Pro |
| Conditie : | Refurbished |
| Grafische kaart : | intel Iris XE Graphics G7 96EUs |
| Klavier : | No keyboard |
| Merk : | Microsoft |
| Model : | Surface Pro 7+ |
| Model uitgave : | 2021 |
| Opslag : | SSD 512GB |
| Processor : | Intel QuadCore I7-1165G7 2,8 GHz, Turbo Boost 4,7 GHz |
| Resolutie : | 2736x1824 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 12.3 inch Touchscreen (31.24 cm) |
| Werkgeheugen : | 16GB |
| Windows 11 ondersteund : | Ja |
| Vendor Part: | |
|---|---|
| KG CO2e: |
In de doos
Microsoft Surface Pro 7+ - Intel QuadCore I7 1165G7 - 16GB Ram - 512GB SSD - 12,3" Touchscreen (31.24 cm) - Windows 11 Pro - Platinum - Geen toetsenbord