[NEW] Macbook Air 13" - Apple M1 8C 2,1GHz - 8GB Ram - SSD 256GB - 2020 - Space Gray - Franstalig toetsenbord
Nieuw is niet altijd beter – met Refurbished kies je Slim, Duurzaam én Bespaar je geld!
€ 599,00*
% Introductieprijs was € 1.299,00* (53.89% bespaard)Beschikbaar, levertijd: 2-5 dagen
Op voorraad!
Productnummer:
25747/1/I0002647
De voordelen
- 2 jaar garantie
- Gratis verzending
- Binnen 1 a 2 werkdagen in huis
- 30 dagen niet goed geld terug
- Kopen bij dé refurbished specialist
Onze betaalmethoden:
| Besturingssysteem : | MacOS Tahoe 26 |
|---|---|
| Conditie : | Nieuw |
| Grafische kaart : | Apple GPU 7-core |
| Klavier : | Azerty Frankrijk |
| Kleur : | Space Gray |
| Merk : | Apple |
| Model : | Macbook Air 13 inch Azerty |
| Model uitgave : | 2020 |
| Opslag : | SSD 256GB |
| Processor : | Apple M1 8-core 2,1 GHz - Turbo Boost 3,2 GHz |
| Resolutie : | 2560x1600 pixels |
| Scherm Diagonaal : | 13.3 inch (33.78 cm) |
| Werkgeheugen : | 8GB |
| In The Box : | Macbook Oplader + USB-C Kabel |
| Vendor Part: | |
|---|---|
| KG CO2e: |
In de doos
[NEW] Macbook Air 13" - Apple M1 8C 2,1GHz - 8GB Ram - SSD 256GB - 2020 - Space Gray - Franstalig toetsenbord
Macbook Oplader + USB-C Kabel